Пасажирське сполучення між Києвом, Кишиневом та Бухарестом поступово відновлюється. У ніч із 7 на 8 серпня 2025 року зі столиці України вирушає перший поїзд у тестовому режимі. Про це інформує видання Moldova Liberă.
Очікується, що потяг прибуде до румунської столиці в ніч із 8 на 9 серпня. У зворотному напрямку склад вирушить вже наступної ночі. Оскільки це випробувальний запуск, квитки на нього не продаватимуть.
Згідно з повідомленням, до маршруту Кишинів – Бухарест приєднають два вагони з України, які продовжать рух до Бухареста. Це стане першим залізничним рейсом за напрямком Київ – Бухарест від початку повномасштабної війни в Україні.
Нагадаємо, восени 2024 року "Укрзалізниця" активно розширювала мережу міжнародних маршрутів. Зокрема, 15 грудня 2024 року в перший рейс вирушив поїзд №9/10 Київ – Будапешт, а також було запущено пряме сполучення зі словацькою столицею Братиславою.
Водночас компанія повідомила про тимчасові зміни маршруту до Будапешта через ремонтні роботи на станції Келеті. Відтак поїзд №9/10 Київ – Будапешт тепер курсує до станції Будапешт-Нюгаті.

