На початку серпня функціонал застосунку "Резерв+" буде розширено: користувачі зможуть сплатити адміністративний штраф за неявку за повісткою онлайн. Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони України.
Як пояснюють у відомстві, для запуску нової послуги команда міністерства наразі проводить бета-тестування. Участь у тесті можуть взяти ті громадяни, які мають чинне порушення такого типу. Це дозволить їм серед перших скористатися новим цифровим сервісом – сплатити штраф дистанційно, без особистого звернення до ТЦК.
Щоб долучитися до тестування, потрібно заповнити онлайн-форму за спеціальним посиланням.
Нагадаємо, раніше у "Резерв+" вже з'явилася можливість сплати штрафу за несвоєчасне оновлення даних військовозобов'язаними (після 16 липня 2024 року). Представники Міноборони підкреслюють: цифрові сервіси – це не альтернатива відстрочкам, а зручне доповнення. Наразі триває робота над розширенням можливостей отримання відстрочки через застосунок.

