Вівторок, 16 Червня, 2026

Кабмін виділив 300 млн грн на відбудову Київщини

Основні тези

Читайте також

На засіданні уряду ухвалено низку рішень у сфері відновлення, медицини та освіти для Київської області. Про це повідомила прем'єр-міністр Юлія Свириденко.

За її словами, область отримає 300 мільйонів гривень з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії для завершення вже розпочатих проєктів. Виділені кошти дадуть змогу відновити 988 квартир для майже трьох тисяч мешканців та облаштувати укриття у чотирьох школах, що забезпечить навчання понад 1200 дітей.

Йдеться про відбудову житла у Бучі, Ірпені, Гостомелі та інших громадах Київщини, які постраждали від російського вторгнення.

Окрім цього, уряд затвердив пакет рішень на підтримку прифронтових регіонів. Зокрема, держава компенсуватиме 70% першого внеску за іпотекою для внутрішньо переміщених осіб і мешканців прифронтових територій.

Нагадаємо, Кабмін виділив Мінрозвитку 1,6 млрд грн фінансування для державної програми "єВідновлення".

Популярне