Неділя, 28 Червня, 2026

Понад 4,7 тисячі працівників вже отримують доплати за ліквідацію наслідків обстрілів

Основні тези

Читайте також

В Україні розпочалися додаткові виплати для працівників аварійно-відновлювальних бригад, які у січні ліквідовували наслідки російських атак та відновлювали критичну інфраструктуру. Про це повідомляє пресслужба Мінрозвитку.

Йдеться про понад 4700 фахівців — зокрема залізничників і працівників тепло- та водопостачальних підприємств. Кожен із них уже почав отримувати по 20 тисяч гривень державної допомоги.

Ці кошти призначені для тих, хто працював у надскладних умовах: під обстрілами, у сильні морози та часто безперервно, забезпечуючи повернення світла, тепла, води та транспортного сполучення.

Як наголосив Олексій Кулеба, держава продовжує підтримувати людей, які забезпечують життєдіяльність країни у критичні моменти. За його словами, такі виплати є не лише фінансовою допомогою, а й знаком вдячності за віддану працю.

На реалізацію цієї програми з резервного фонду держбюджету виділено 246,4 млн грн. З них 94,5 млн грн спрямовано на працівників у сфері управління Міністерства розвитку громад та територій України, а ще 151,92 млн грн — для фахівців паливно-енергетичного сектору через Міністерство енергетики України.

Зазаначимо, що 25 лютого Верховна Рада підтримала законопроєкт №14303, який передбачає оновлення механізму надання грошової допомоги працівникам критичної інфраструктури, що постраждали через війну, а також членам їхніх сімей. Документ суттєво розширює коло осіб, які можуть претендувати на виплати.

Популярне