Компанія Нова пошта тимчасово призупиняє роботу двох останніх відділень у Дружківці Донецької області. Рішення ухвалили через постійну небезпеку для працівників і клієнтів внаслідок російських обстрілів.
Коли закриються відділення
Відділення №3 припинило роботу з 9 червня. Відділення №1 продовжить обслуговувати клієнтів до 18 червня, після чого також буде тимчасово закрите.
У компанії наголошують, що безпека працівників залишається пріоритетом, тому подальша робота стаціонарних відділень у місті наразі неможлива.
Поштомати продовжать працювати
Попри закриття відділень, мешканці Дружківки не залишаться без поштових послуг. У місті й надалі працюватимуть дев'ять поштоматів, для яких компанія намагатиметься забезпечувати логістику доти, доки це буде безпечно для водіїв та кур'єрів.
До останнього часу відділення виконували важливу соціальну функцію — допомагали людям отримувати ліки, продукти, відправляти необхідні речі рідним та залишатися на зв'язку під час перебоїв з електропостачанням.
Лише протягом травня жителі Дружківки отримали та відправили близько 10 тисяч посилок.
Що буде з працівниками
Роботу відділення №1 забезпечували шестеро співробітників, а відділення №3 — троє. Усім працівникам на період призупинення роботи запропонували вакансії в більш безпечних областях України.
У компанії подякували команді за відданість роботі в складних умовах та запевнили, що планують повернутися до Дружківки й інших міст Донеччини одразу після покращення безпекової ситуації.
Раніше стало відомо, що Нова пошта розширює мережу, відкрито нові хаби у Вінниці та Полтаві.

