У Харківському метрополітені запрацювало перше в Україні підземне банківське відділення, яке відкрив Райффайзен Банк. Як повідомляє пресслужба фінустанови, нове відділення повністю відповідає стандартам обслуговування наземних офісів банку та надає весь перелік фінансових послуг.
У банку зазначають, що у Харкові, де сирени повітряної тривоги звучать найчастіше, критично важливо забезпечити безперервний доступ до банківських сервісів для населення та бізнесу.
"Метро вже давно стало прихистком для харків'ян. Тепер воно стає і місцем, де можна безпечно отримати банківські послуги. Райф адаптує свою роботу до реальності, аби клієнти могли вирішувати свої фінансові питання навіть під землею, у комфортних та захищених умовах", – прокоментувала директорка з роздрібного бізнесу Східного регіону банку Ольга Куценко.
До цього Райффайзен Банк вже створив підземні зони обслуговування у відділеннях Харкова, Дніпра та Сум. Водночас Харків залишається першопрохідцем у розвитку підземної інфраструктури. У місті зводять підземні школи, а ще десятки подібних проєктів перебувають у розробці.

