Середа, 17 Червня, 2026

Офіційно: s1mple залишає NAVI після 9 років у клубі

Основні тези

Читайте також

Кіберспортивна організація Natus Vincere офіційно оголосила про завершення епохи: легендарний гравець s1mple покидає команду після дев'яти років виступів.

Про це йдеться в офіційній заяві клубу, опублікованій після завершення BLAST.tv Austin Major 2025.

За словами представників NAVI, після мейджора надійшло кілька пропозицій щодо трансферу гравця, і всі вони були передані самому Олександру Костилєву для розгляду. Тепер рішення остаточне – s1mple більше не є частиною NAVI.

"Ми неймовірно вдячні Саші за шлях, який ми пройшли разом. Його досягнення – це не просто частина нашої історії, це легенда світового кіберспорту", – зазначили в клубі.

Кар'єра s1mple в NAVI – це суцільна низка рекордів і перемог. Він тричі визнавався найкращим гравцем світу, здобув 21 медаль MVP, а 2021 рік став справжнім апогеєм його виступів: перемоги на PGL Major Stockholm, Intel Grand Slam, а також на інших топових турнірах зробили його ім'я синонімом досконалості в CS:GO.

Феноменальні хайлайти, напруга кожного раунду і яскраві емоції – все це s1mple подарував мільйонам фанатів по всьому світу. Для багатьох молодих гравців він став іконою, а його кар'єра – прикладом для наслідування.

NAVI не уточнили, куди саме переходить s1mple, але пообіцяли, що ми ще побачимо його на великих турнірах. І хоча його історія з NAVI завершується, безперечно легенда триватиме.

Популярне