Середа, 17 Червня, 2026

"Нафтогаз" дає 1% знижки на газ: які умови

Основні тези

Читайте також

Українці, які отримують газ від "Нафтогазу" (а це близько 98% споживачів у країні), можуть скористатися знижкою 1% на оплату рахунків. Проте для цього потрібно виконати певні умови. Зокрема, сплатити за газ вчасно.

Як пояснили у компанії, оплату потрібно здійснити до 15 числа поточного місяця. Знижка нарахується автоматично, але вже в наступному розрахунковому періоді – вона не діятиме у місяці, коли зроблено платіж.

Щоб отримати бонус, потрібно оплачувати рахунки через офіційні сервіси "Нафтогазу":

  • особистий кабінет;
  • чатбот компанії.

Скільки можна заощадити

Нині вартість газу для клієнтів "Нафтогазу" становить 7,96 грн за кубометр. Для прикладу, за споживання 9,9 кубометра (соцнорма для трьох осіб, якщо є лише плита) сума становить 78,8 грн. Зі знижкою 1% вийде 78,01 грн – економія майже 79 копійок.

Розмір знижки залежить від обсягу споживання: чим більший рахунок, тим відчутнішою буде економія. Водночас треба враховувати, що доставка газу оплачується окремо, а її вартість відрізняється в залежності від регіону.

Що з тарифами

За прогнозом НБУ, комунальні тарифи, включно з газом, залишаться на поточному рівні щонайменше до кінця 2025 року. Проте у 2026-му можливе підвищення до економічно обґрунтованих показників. Водночас регулятор підкреслює, що точні терміни та розмір зростання поки невідомі.

Популярне