У п'ятницю, 15 серпня, Кабінет міністрів ухвалив рішення про виплату одноразової грошової допомоги у розмірі 15 мільйонів гривень родинам українських військовослужбовців, які загинули в полоні.
Про це заявила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко за результатами позачергового засідання уряду.
За її словами, родини полеглих захисників отримають зазначені виплати. Також подовжено термін подання заяв на отримання одноразової допомоги для поранених чи тих, хто втратив працездатність після служби, – з шести місяців до одного року.
Крім того, Свириденко поінформувала, що Міністерство оборони ініціювало внесення змін до законодавства. Вони дозволять відкласти оприлюднення декларацій військових ще на рік після завершення воєнного стану. Це рішення ухвалюється з метою унеможливити використання чутливої інформації ворогом.

