Українців просять максимально економно використовувати газ, адже чергова масована атака Росії серйозно вдарила по газовій інфраструктурі країни.
Про це повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький після нічного обстрілу, внаслідок якого постраждали працівники компанії та зруйновано низку об'єктів у кількох регіонах.
Масована атака по енергетиці
У ніч на 16 жовтня російські війська випустили десятки ракет, у тому числі балістичних, і сотні дронів "Шахед" по критичній газовій інфраструктурі. Це вже шоста атака з початку жовтня, спрямована саме на енергетичний сектор.
"Росія вшосте з початку жовтня масовано атакувала газову інфраструктуру України. Цієї ночі ворог знову здійснив масштабну комбіновану атаку на об'єкти групи "Нафтогаз"", — зазначили у компанії.
Унаслідок ударів зруйновано кілька критичних об'єктів, частина з них тимчасово виведена з експлуатації. Пошкодження зафіксовано одразу в кількох областях країни.
Кожен кубометр має значення
На тлі нових пошкоджень очільник компанії закликав українців економити газ, особливо напередодні опалювального сезону.
"Звертаюсь до всіх — за можливості споживайте газ економно. Кожен заощаджений кубометр сьогодні має значення. Маємо сили впоратися і з цим", — заявив Сергій Корецький.
Раніше стало відомо, що Президент України Володимир Зеленський повідомив, що цієї зими тарифи на природний газ для побутових споживачів не зростатимуть.

