Кабінет міністрів спрямував кошти з резервного фонду державного бюджету на підтримку працівників, які брали участь у ліквідації наслідків російських обстрілів у лютому 2026 року. Про це повідомляє пресслужба Мінрозвитку.
Загальна сума фінансування становить 281,3 млн грн. Гроші призначені для співробітників підприємств паливно-енергетичного сектору, житлово-комунальної сфери та залізничного транспорту.
Зокрема, Міністерству розвитку громад та територій передбачено 90,56 млн грн, а Міністерству енергетики — 190,74 млн грн.
Як наголосив віцепрем'єр-міністр з відновлення Олексій Кулеба, держава продовжує системно підтримувати фахівців, які забезпечують оперативне відновлення інфраструктури після атак. За його словами, додаткові виплати за лютий отримають 4 528 працівників комунальних служб і залізничної галузі.
Фінансова допомога надається в межах експериментальної програми. Розмір щомісячної доплати становить 20 тисяч гривень на одного працівника.
Раніше повідомлялося, що у січні аналогічні виплати отримали понад 4,7 тисячі працівників, задіяних у відновлювальних роботах. Зокрема йдеться про залізничників і працівників тепло- та водопостачальних підприємств.

