Одна з найбільших українських логістичних компаній "Нова пошта" оголосила про масштабну реструктуризацію. Компанія оптимізує свою організаційну структуру, зменшуючи частку офісних працівників і переводячи їх на виробничі посади.
Про це повідомив співвласник компанії Володимир Поперешнюк у коментарі Forbes Ukraine.
За його словами, нині близько 30% працівників "Нової пошти" не залучені до обробки посилок, а виконують офісні функції. Проте компанія вважає, що оптимальна частка офісного персоналу має становити не більше 10–15%. Саме тому було ухвалено рішення про реструктуризацію.
"Ми не займаємося скороченнями, ми займаємося покращеннями наших процесів. Люди звільняються самі, але ми всіх запрошуємо працювати у відділеннях", – зазначив Поперешнюк.
За офіційною інформацією, з близько 7000 офісних працівників компанії, які не займаються посилками, вже близько 2000 осіб або переведено на інші позиції, або вони залишили компанію. До кінця року їхня кількість може скоротитися ще вдвічі.
Паралельно зі змінами в організаційній структурі, компанія, за даними Scroll.media, розпочала масштабне скорочення у департаменті маркетингу та комунікацій. Звільнення торкнулися кількох десятків співробітників, які працювали у різних підрозділах. Також стало відомо, що компанію залишає Олена Плахова – директорка з управління репутацією групи компаній "Нова пошта", яка приєдналася до команди у 2020 році.
Джерела повідомляють, що всі працівники, яких торкнулися зміни, отримають грошові компенсації згідно з умовами внутрішньої політики компанії.
У "Новій пошті" наголошують, що мета реструктуризації – не скорочення заради економії, а побудова ефективнішої моделі управління, яка відповідає новим викликам на ринку логістики.

